10
Citronový cukr BIO 20g

Citronový cukr BIO 20g

883

Cena za ks 10,00 Kč

Celkem 10,00 Kč
350 Kč/kg

Popis a složení
Podobné produkty
Informace o výrobci

Slouží k zvýraznění chuti piškotových, třených, lineckých a kynutých těst. Můžeme s ním ochutit krémy, zmrzliny, dezerty, nápoje a polevy.

Může obsahovat stopy lepku, mléka a vajec.

Složení: cukr třtinový, mletá citronová kůra (2,5 %), citronové aroma

Obsah: 20g

Amylon

V dnešní uspěchané době plné moderních technologií i při vaření je naší filozofií spokojený zákazník, převážně zákaznice, moderní žena, která se ráda stará o sebe a svoji rodinu a v rámci toho chce připravovat chutná jídla, která jí nezaberou mnoho času a také svou jednoduchou přípravou odpovídají tradiční, ale moderně pojaté kuchyni.

Chceme našim zákazníkům nabídnout a na trhu prosadit kvalitní produkty v době, kdy je trh všemožnými produkty rychlé kuchyně ze zahraničí doslova přesycen, a proto se soustředíme na českého zákazníka a na tradiční české pokrmy. K našim stěžejním produktům patří dobře známé pudingy, knedlíky, kaše, ale i pečené dobroty a například oblíbené palačinky či bramboráky.

Rozhodli jsme se proto rozvíjet nejen kvalitu a sortiment produktů, ale díky dnešní době, která dbá na zdravou a přírodě prospěšnou stravu i Bio program, který je dnes naší chloubou.

Snažíme se naslouchat potřebám zákazníka, inspirovat se jeho požadavky a zlepšovat tak naše výrobky a komunikaci směrem k němu. K tomu nás pomáhá i nový web, který jsme připravili tak, aby nám pomohl v lepší komunikaci a dialogu se zákaznicemi a zároveň informoval všechny kuchaře a kuchařky o možnostech moderní kuchyně. Na zákazníky a zákaznice také čekají zajímavé recepty, a to nejen od nás, ale i od nich samotných.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné alergeny a také složení jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před rozbalením a konzumací.

Váš nákupní košík

Žádné produkty

Celkem 0,00 Kč
Minimální objednávka je 300 Kč.
Nakupte ještě alespoň za 300 Kč.
Ikony plateb
© 2020 HOLESOVICKAFARMA.CZ, Všechna práva vyhrazena.