23
Pudink čokoládový bezlepkový 40g

Pudink čokoládový bezlepkový 40g

779

Cena za ks 23,00 Kč

Celkem 23,00 Kč

Popis a složení
Podobné produkty
Informace o výrobci

Tradiční čokoládový puding z produkce kontrolovaného ekologického zemědělství. Je bez obsahu umělých barviv a aromat.

Výborně se hodí na přípravu oblíbeného pudingového dezertu, krémů nebo na pečení. Překvapí vás svojí jedinečnou chutí a vůní.

Složení: kukuřičný škrob, odtučněný kakaový prášek (20%)

Obsah: 40g

Amylon

V dnešní uspěchané době plné moderních technologií i při vaření je naší filozofií spokojený zákazník, převážně zákaznice, moderní žena, která se ráda stará o sebe a svoji rodinu a v rámci toho chce připravovat chutná jídla, která jí nezaberou mnoho času a také svou jednoduchou přípravou odpovídají tradiční, ale moderně pojaté kuchyni.

Chceme našim zákazníkům nabídnout a na trhu prosadit kvalitní produkty v době, kdy je trh všemožnými produkty rychlé kuchyně ze zahraničí doslova přesycen, a proto se soustředíme na českého zákazníka a na tradiční české pokrmy. K našim stěžejním produktům patří dobře známé pudingy, knedlíky, kaše, ale i pečené dobroty a například oblíbené palačinky či bramboráky.

Rozhodli jsme se proto rozvíjet nejen kvalitu a sortiment produktů, ale díky dnešní době, která dbá na zdravou a přírodě prospěšnou stravu i Bio program, který je dnes naší chloubou.

Snažíme se naslouchat potřebám zákazníka, inspirovat se jeho požadavky a zlepšovat tak naše výrobky a komunikaci směrem k němu. K tomu nás pomáhá i nový web, který jsme připravili tak, aby nám pomohl v lepší komunikaci a dialogu se zákaznicemi a zároveň informoval všechny kuchaře a kuchařky o možnostech moderní kuchyně. Na zákazníky a zákaznice také čekají zajímavé recepty, a to nejen od nás, ale i od nich samotných.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné alergeny a také složení jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před rozbalením a konzumací.

Váš nákupní košík

Žádné produkty

Celkem 0,00 Kč
Minimální objednávka je 300 Kč.
Nakupte ještě alespoň za 300 Kč.
Ikony plateb
© 2020 HOLESOVICKAFARMA.CZ, Všechna práva vyhrazena.