29
Paštika PATIFU delikates 100g

Paštika Patifu delikates 100g

774

Cena za ks 29,00 Kč

Celkem 29,00 Kč
260 Kč/kg

Popis a složení
Podobné produkty
Informace o výrobci

Delikátní rostlinná paštika. Skvěle se hodí v kombinaci s kvalitním pečivem a zeleninou na přípravu snídaní, svačin nebo pohoštění. Paštiku Patifu můžete zakoupit také ve variantě s bylinkami, s hlívou nebo toskánskou.

Složení: voda, tofu 25 % (sója, nigari), brambory, rostlinný olej, droždí, droždový extrakt, cibule, sůl, koření, zahušťovadlo: karagenan, guma guar.

Obsah: 100g

Veto Eco

PÂTIFU je další ze zdravých výrobků naší společnosti VETO ECO s.r.o, která se výrobou tofu zabývá téměř 20 let. Cesta k výrobě PÂTIFU vedla přes výrobu samotného tofu a výrobu mnoha a mnoha produktů z něj.

 „S výrobou tofu jsme navázali na činnost firmy Pavla Petráčka, který společnost Pavel Petráček VETO založil již v roce 1992. Když tehdy firmu zakládal, měl základní cíl – propagovat sóju jako potravinu s výborným vlivem na lidské zdraví a vyrábět a prodávat v naší zemi v té době úplně neznámou potravinu – tofu,” vzpomíná jeden z současných majitelů Marek Petráček.

 A od té doby jsou naše aktivity spojeny právě s tofu.

Firma Veto Eco byla v České republice první firmou, která začala vyrábět rostlinné salámy. „Tehdy zde šlo o unikátní novinku, začali jsme ještě více inovovat a dnes nabízíme více než 50 druhů výrobků. Některé z nich jsou vyráběny unikátními výrobními postupy a patří mezi špičkové výrobky v této kategorii v Evropě. Zákazníci podle našeho výzkum oceňují hlavně to, že většina z výrobků vyžaduje před konzumací jen minimální úsilí na přípravu.”

Dbáme na 3 základní věci:

  •  suroviny nejsou geneticky modifikované
  •  bez konzervantů
  •  ctíme poctivou tradici, ale jdeme s dobou

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné alergeny a také složení jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před rozbalením a konzumací.

Váš nákupní košík

Žádné produkty

Celkem 0,00 Kč
Minimální objednávka je 300 Kč.
Nakupte ještě alespoň za 300 Kč.
Ikony plateb
© 2020 HOLESOVICKAFARMA.CZ, Všechna práva vyhrazena.