39
Sušenky pomerančové s chia

Sušenky grahamové pomerančové s chia 120g

1668

Cena za ks 39,00 Kč

Celkem 39,00 Kč

Popis a složení
Podobné produkty
Informace o výrobci

Sušenky s celozrnnou moukou s pomerančovými kousy a chia semínky - energie kdykoliv a kdekoliv vždy po ruce...

SloženíCereální směs (celozrnná pšeničná mouka 37%, pšeničná mouka, pšeničné otruby, kypřící látky: uhličitany sodné, pšeničný škrob, aromata, jedlá sůl), třtinový cukr, rostlinné tuky a oleje: (palmový a  řepkový), vejce, kandovaný pomeranč  7% (kostky pomerančové kůry, glukózo-fruktózový sirup, cukr, regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervanty: sorban draselný, oxid siřičitý), semena chia (Salvia hispanica) 2%, bambusová vláknina, aroma, antioxidant: rozmarýnový extrakt. Výrobek může obsahovat stopy mléka, sóji, sezamu, arašídů a skořápkových plodů.
Určeno k přímé spotřebě.

Balení: 120g

Rej-Víte co jíte

Historie společnosti sahá do roku 1998, kdy dle tradiční rodinné receptury zahájila výrobu perníku a jeho dodávky do regionálních prodejen. Obliba kvalitního perníku u zákazníků rostla a výroba a distribuce se postupně rozšiřovala. V současné době patří perníky do sortimentu velkoobchodů v celé ČR a sezónní nabídky řetězců Globus, Ahold a Tesco.

V roce 2008 byl sortiment doplněn o bezlepkové kukuřičné křupky, které jsou určeny pro celiaky a především děti již od kojeneckého věku. V nabídce kromě klasických kukuřičných křupek bez soli jsou i solené, ochucené a ejnověji pohankové a rýžové. Křupky zakoupíte v lékárnách, řetězcích Globus a Tesco a pochopitelně v prodejnách zdravou výživou.

V roce 2010 byla zahájena spolupráce s výživovým specialistou Ing. Petrem Havlíčkem, jejímž výsledkem byla řada výrobků Víte,co jíte – sušenky, müsli, celozrnné těstoviny a čaje. Postupně se sortiment nutričně výhodnějších produktů rozšiřuje a cílem společnosti je stát se žádaným partnerem v oblasti obchodu se zdravou výživou.

V srpnu 2014 byla výroba přesunuta do zcela nových výrobních prostor vybavených moderními technologiemi a od začátku roku 2015 je zaváděn systém řízení IFS, který je potvrzením kvality produkce a otevírá další možnosti, například v oblasti exportu. Vybrané výrobky jsou nositelem mezinárodní značky Vím,co jím, která se řídí přísnými kritérii Mezinárodní zdravotnické organizace.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné alergeny a také složení jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před rozbalením a konzumací.

Váš nákupní košík

Žádné produkty

Celkem 0,00 Kč
Minimální objednávka je 300 Kč.
Nakupte ještě alespoň za 300 Kč.
Ikony plateb
© 2020 HOLESOVICKAFARMA.CZ, Všechna práva vyhrazena.