26
Eidam uzený cca 100g

Eidam uzený 30% cca 100g

Cena za ks 26,00 Kč

Celkem 26,00 Kč
260 Kč/kg
Momentálně není možné objednávat zboží. Děkujeme za pochopení.

Popis a složení
Podobné produkty
Informace o výrobci

Tuk v sušině min. 30 %, sušina min. 50 %.

Složení: mléko, mléčné kultury, jedlá sůl.

Obsah: cca 100g

Milko

POLABSKÉ MLÉKÁRNY, a.s. se sídlem v Poděbradech jsou českou mlékárnou se zaměřením na výrobu tvarohů a tvarohových specialit pod značkou MILKO.

 

Každý den vykupujeme mléko od českých farmářů, které je do druhého dne zpracováno na náš základní výrobek - TVAROH.

Portfolio našich výrobků začíná u základních řad tradičních bílých tvarohů, které najdou uplatnění v každé kuchyni při přípravě široké škály sladkých i slaných pokrmů. Velmi oblíbené řady dezertů jsou určeny nejen pro zákazníky, kteří rádi mlsají, ale i pro ty, kteří kladou důraz na zdravou výživu.

POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s. se v neposlední řadě věnují i produkci Bio potravin. Mezi nejúspěšnější výrobek z Bio produkce patří MATYLDA – bio tvaroh s jogurtem s probiotickou kulturou, což je první mléčný bio výrobek určený převážně dětem. Bio řadu zastupují také Bio přírodní a ovocné tvarohy, Bio máslo, Bio zakysaná smetana, Bio čerstvý smetanový sýr Mandava, eidamský sýr v bio kvalitě Mandava a mnohé další speciality jako např. Burrata, Pastevecký čerstvý sýr.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné alergeny a také složení jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před rozbalením a konzumací.

Ikony plateb
© 2019 HOLESOVICKAFARMA.CZ, Všechna práva vyhrazena.