99
Bezlepkový chléb kmínový 400g

Bezlepkový chléb kmínový 400g

626

Cena za ks 99,00 Kč

Celkem 99,00 Kč
223 Kč/kg

Popis a složení
Podobné produkty
Informace o výrobci

Čistě kváskový čerstvý chléb s výbornou strukturou a chutí. Výroba je založena pouze na přírodní fermentaci (kvašení).

Mléčné bakterie jsou přirozeným konzervantem, takže chléb vydrží déle čerstvý a má typické chlebové aroma. Skvělý k masu, ale jeho chuť rozzáří třeba i jen samotná lučina.

Složen: voda, bezlepkový (deproteinovaný) pšeničný škrob, rýžová mouka, pohanková mouka, bramborové vločky, slunečnicový olej, kmín 1 %, koření, slunečnicová (0,6 %) a lněná (0,5 %) semínka, sůl, stabilizátory (xanthan, guma tara, hydroxypropylmethylcelulóza), cukr, barvivo karamel.

Výrobek neobsahuje žádné alergeny.

Obsah: 400g

Dr.Pekař

Naše filozofie je jednoduchá. Všichni kdo musí nebo chtějí držet bezlepkovou dietu řeší denně problém s pečivem. Většina bezlepkového pečiva se kvalitou a trvanlivostí ani nepřibližuje pečivu běžnému. Mnoho celiaků doma peče svůj vlastní chléb, ale potýká se s kolísající kvalitou a hlavně s trvanlivostí.

My jsme se rohodli to změnit a proto vám přinášíme zcela novou kvalitu na trhu s bezlepkovým pečivem. Vyrábíme 100% čerstvé bezlepkové pečivo nejvyšší kvality. Naší stálicí a tahounem je bez­lepkový kvasový chléb. Novinkou a doslova bezlepkovou revolucí je drobné čerstvé kvasové pečivo, které je téměř k nerozeznání od pečiva lepkového — kornspitze, pivní rohlíky, světlé bagety 
a italské foccacie s rozmarýnem. Každý bezlepkář má nyní možnost si koupit čerstvé nebalené pečivo stejně jako ostatní.

Kromě pečiva slaného peče Doktor Pekař také sladké pečivo v kvalitě, kterou byste si představovali, že vychází z trouby u vás doma. Luxusní šlehačkové bábovky, muffiny se sezonními příchutěmi, fit koláče plné semínek a ořechů, kvasové italské pandorino a mnoho dalších dobrot. Sortiment rozšiřujeme a měníme podle ročních období a ovoce, které je zrovna „in“.

Vše dodáváme do prodejen v čerstvém stavu, pečivo neuzavíráme do igelitu ani do různých plynů. Náš chléb je i po několika dnech díky svému živému kváskovému základu ve výborné kondici. Není třeba ho před každým použitím trápit v topinkovači, svou strukturou i chutí se velice blíží obyčejnému lepkovému chlebu. Tím že naše pečivo postrádá bílou mouku a lepek, je alter­nativou k běžnému pečivu i pro ty, kdo se zajímají o své zdraví 
i když netrpí celiakií

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné alergeny a také složení jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před rozbalením a konzumací.

Váš nákupní košík

Žádné produkty

Celkem 0,00 Kč
Minimální objednávka je 300 Kč.
Nakupte ještě alespoň za 300 Kč.
Ikony plateb
© 2020 HOLESOVICKAFARMA.CZ, Všechna práva vyhrazena.